Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov, příspěvková organizace
v
v

Změny v rozvrhu Friday 22. 10.

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Bartovská Monika - .. Chá Chá Vj - - - - - - - - -
Budař Petr - - - Iv .. - - - - - - - - -
Mašek Tomáš - - .. PoV To - - .. - - - - - -
Miškovský Miroslav - .. .. To .. .. .. - - - - - - -
Mizerová Kateřina - - Nov Sp .. .. .. - - - - - - -
Šafář Jiří Hz Hz Hz Hz Hz Hz - - - - - - - -
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Janus Pavel
3 přesun >> ON 2.PV na 21.10. 7. hod
4 výměna >> ON 1.PE na 21.10. 6. hod
Berková Romana
4 výměna << D 1.PE 1609 z 21.10. 6. hod
Hoza Pavel
0 spojeno (Šš PN) OV 3.Z (ov1) mim
1 spojeno (Šš PN) OV 3.Z (ov1) mim
2 spojeno (Šš PN) OV 3.Z (ov1) mim
3 spojeno (Šš PN) OV 3.Z (ov1) mim
4 spojeno (Šš PN) OV 3.Z (ov1) mim
5 spojeno (Šš PN) OV 3.Z (ov1) mim
Chladová Krista
2 supl. (Bs PN) Nj 3.E (y)+ 1516 přespočetná hod.
3 spojeno (Bs PN) Nj 1.PE (y)+ 1510
3 změna Nj 3.PM (2.sk) 1510
Ivan Karel
3 supl. (Bp OČR) OD 3.A 3220 přespočetná hod.
Novotný Radek
2 supl. (Mz OČR) ICT 2.O (2sk) 4317 přespočetná hod.
Pokorná Vendula
3 spojeno (Maš SC) Aj 2.Z (x1) 1606
3 změna Aj 2.Z (x2) 1606
Prekop Tomáš
6 změna EKO 4.PA 4314
Soukup Karel
3 změna MTRP 2.PT 1611
4 změna MTRP 2.PT 1611
Soukup Miroslav
3 spojeno (Mz OČR) TCv 2.O (2sk) 4216
Strnadová Olga
4 přesun << EKO 3.E 1408 z 7. hod
7 přesun >> EKO 3.E na 4. hod
Szmuda Josef
4 přesun << E 2.PE 2115 z 5. hod
5 přesun >> E 2.PE na 4. hod
Toksa Martin
3 změna Aj 1.PA (x1) 1511
3 spojeno (Mm SV) Aj 1.PA (x2) 1511
4 supl. (Maš SC) Aj 1.E (x) 1511 přespočetná hod.
Vajda Michal
4 změna Aj 1.A (x1) 1606 nadúvazková hodina
4 spojeno (Bs PN) Aj 1.A (x2) 1606
Vlčková Bohuslava
0 přesun << WWA 4.PT 4320 z 6. hod
6 přesun >> WWA 4.PT na 0. hod
Změny v rozvrzích tříd
1.A
4 Aj x1 1606 změna Vj
4 Aj x2 1606 spojí Vj (Bs)
1.E
4 Aj x 1511 supluje To (Maš)
1.PA
3 Aj x1 1511 změna To
3 Nj y 1510 spojí Chá (Bs)
3 Aj x2 1511 spojí To (Mm)
1.PE
3 Nj y 1510 spojí Chá (Bs)
4 D 1609 výměna << Ber z 21.10. 6. hod
4 ON výměna >> na 21.10. 6. hod
1.PT
6 Aj 1.sk odpadá (Mm)
2.O
2 ICT 2sk 4317 supluje Nov (Mz)
3 TCv 2sk 4216 spojí Sp (Mz)
2.PA
1 Nj y odpadá (Bs)
2.PE
4 E 2115 přesun << Sm z 5. hod
4 Aj odpadá (Mm)
5 E přesun >> na 22.10. 4. hod
2.PT
3 MTRP 1611 změna Sk
4 MTRP 1611 změna Sk
5 Aj 2sk odpadá (Mm)
2.PV
3 ON přesun >> na 21.10. 7. hod
2.Z
3 Aj x1 1606 spojí PoV (Maš)
3 Aj x2 1606 změna PoV
5 TK odpadá (Mz)
6 TK odpadá (Mz)
3.A
2 Nj y 1516 supluje Chá (Bs)
2 Aj x odpadá (Maš)
3 OD 3220 supluje Iv (Bp)
3.E
2 Nj y 1516 supluje Chá (Bs)
2 Aj x odpadá (Mm)
4 EKO 1408 přesun << Stro z 7. hod
4 RZ odpadá (Bp)
7 EKO přesun >> na 22.10. 4. hod
3.PM
3 Nj 2.sk 1510 změna Chá
3.Z
0 OV ov1 mim spojí Hz (Šš)
1 OV ov1 mim spojí Hz (Šš)
2 OV ov1 mim spojí Hz (Šš)
3 OV ov1 mim spojí Hz (Šš)
4 OV ov1 mim spojí Hz (Šš)
5 OV ov1 mim spojí Hz (Šš)
4.PA
4 SD dopr odpadá (Mz)
6 EKO 4314 změna Pt
4.PT
0 WWA 4320 přesun << Vc z 6. hod
6 WWA přesun >> na 22.10. 0. hod
7 TV odpadá (Maš)
4.PV
1 Aj odpadá (Mm)
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou