Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov, příspěvková organizace
v
v

Změny v rozvrhu Thursday 22. 2.

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Brychtová Zuzana - .. - Šku .. - - - - - - - - -
Budař Petr - -
Bulínová Simona - - - - - - - - - - - - - -
Kalčicová Lenka Maš - Sk Pt Smu ..
Prekop Tomáš -
Sidová Michaela - Šku Šku - - Mm Vj .. - - - - - -
Šponiarová Pavlína Sy
Místnosti mimo provoz 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
5171 Absc
Změny v rozvrzích učitelů
Látal Luboš
7 výměna >> ELM 4.PE na 21.2. 2. hod
Mašek Tomáš
1 spojeno (Kal L) TV 3.A (2.sk) 1208
4 změna TV 1.PE (2.sk) 1207
Miškovský Miroslav
5 spojeno (Kn PN) Aj 2.PA (x) 1511
Mizerová Kateřina
1 přesun >> TD 2.PT na 19.2. 2. hod
Pitrová Ivana
2 supl. (Kal L) M 4.PM 1715 přespočetná hod.
Prekop Tomáš
5 supl. (Kal L) ICT 1.PT (2.sk) 4315 přespočetná hod.
Sinkulová Iva
7 výměna << TV 4.PE 1207 z 21.2. 2. hod
Smutný Lukáš
6 supl. (Kal L) ICT 1.PT (1.sk) 4315 přespočetná hod.
Soukup Karel
4 supl. (Kal L) ICT 1.PS 4318 za odpadlou
Suchan Martin
4 přesun << M 3.PV 1706 z 23.2. 6. hod
Synáčová Daniela
6 supl. (Šp L) Čj 1.Z 1608 přespočetná hod.
Šedivcová Miluše
6 přesun >> UČT 2.PV na 19.2. 3. hod
7 přesun >> UČT 4.PV na 21.2. 4. hod
Škultétyová Hedvika
1 změna Aj 1.PE (x1) 1608
1 spojeno (Kn PN) Aj 4.PV (1.sk) 1608
2 supl. (Kn PN) Aj 4.PV (2.sk) 1513 přespočetná hod.
3 změna Aj 2.PM (1.sk) 1511
3 spojeno (Br PN) Aj 2.PM (2.sk) 1511
Vajda Michal
6 supl. (Kn PN) Aj 3.Z (x) 1514 přespočetná hod.
Změny v rozvrzích tříd
1.PE
1 Aj x1 1608 změna Šku
4 TV 2.sk 1207 změna Maš
7 ICT 2.sk odpadá (Kal)
1.PG
1 PEK vs odpadá (Br)
1.PS
4 ICT 4318 supluje Sk (Kal)
1.PT
5 ICT 2.sk 4315 supluje Pt (Kal)
6 ICT 1.sk 4315 supluje Smu (Kal)
1.Z
6 Čj 1608 supluje Sy (Šp)
2.PA
5 Aj x 1511 spojí Mm (Kn)
2.PM
3 Aj 1.sk 1511 změna Šku
3 Aj 2.sk 1511 spojí Šku (Br)
2.PT
1 TD přesun >> na 19.2. 2. hod
2.PV
6 UČT přesun >> na 19.2. 3. hod
3.A
1 TV 2.sk 1208 spojí Maš (Kal)
3.PV
4 M 1706 přesun << Sch z 23.2. 6. hod
4 PEK odpadá (Br)
3.Z
6 Aj x 1514 supluje Vj (Kn)
7 Aj x odpadá (Kn)
4.PE
7 TV 1207 výměna << Si z 21.2. 2. hod
7 ELM výměna >> na 21.2. 2. hod
4.PM
2 M 1715 supluje (Kal)
4.PV
1 Aj 1.sk 1608 spojí Šku (Kn)
2 Aj 2.sk 1513 supluje Šku (Kn)
7 UČT přesun >> na 21.2. 4. hod
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou