Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Úterý 30.6.2020
Nepřítomné třídy012345678910111213
1.AODPVVODPODPODPODP
1.EODPODPVVODPODPODP
1.OVVODPODPODPODPODPODP
1.PEVVODPODPODPODPODP
1.PDVVODPODPODPODPODP
1.PMVVODPODPODPODPODPODP
1.PSVVODPODPODPODPODP
1.PTVVODPODPODPODPODPODPODPODP
1.PVVVODPODPODPODPODPODP
1.ZVVODPODPODPODPODPODP
2.AVVODPODPODPODPODPODPODP
2.EVVODPODPODPODPODPODP
2.IVVODPODPODPODPODPODPODPODP
2.OODPVVODPODPODPODP
2.PAVVODPODPODPODPODPODPODPODP
2.PEVVODPODPODPODPODP
2.PMVVODPODPODPODPODPODP
2.PTVVODPODPODPODPODP
2.PVVVODPODPODPODPODPODP
2.ZODPVVODPODPODPODP
3.AUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUS
3.EUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUS
3.ISUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUS
3.KUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUS
3.OUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUS
3.PAVVODPODPODPODPODPODP
3.PBVVODPODPODPODPODPODP
3.PCVVODPODPODPODPODPODP
3.PKVVODPODPODPODPODPODP
3.PMVVODPODPODPODPODPODP
3.PTVVODPODPODPODPODPODP
3.PVVVODPODPODPODPODPODP
3.UUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUS
3.ZUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUS
4.PAUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUS
4.PBUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUS
4.PKUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUS
4.PMUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUS
4.POUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUS
4.PTMZMZMZMZMZMZMZMZMZMZMZMZMZMZ
4.PVUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUSUS
Nepřítomní učitelé012345678910111213
Sebjánová Michaela(TH)-
Bartovská Monika(PN)-..-............-----
Borská Eva(TH)-
Brychtová Zuzana(TH)-
Budař Petr(TH)-
Gondíková Jana(MZ)----........---
Graman Bohumil(MZ)....-----
Heichlová Marcela(TH)-
Chladová Krista(TH)..
Kalčicová Lenka(TH)..
Kurfürst Rostislav(TH)..
Látal Luboš(DOZ)..
(MZ)-..-....-
Miškovský Miroslav(TH)..
Müllerová Radka(TH)-
Novotná Věra(MZ)....-----
Pitrová Ivana(TH)-
Pokorná Vendula(TH)..
Prekop Tomáš(TH)-
Prokešová Vlasta(TH)..
Sinkulová Iva(TH)..
Soukup Karel(MZ)-........-
Soukup Miroslav(TH)-
Synáčová Daniela(TH)..
(MZ)..------
Szmuda Josef(TH)-
Šponiarová Pavlína(TH)..
Štoll Martin(MZ)-------
Trosmanová Lucie(TH)..
Tříska Karel(TH)..
Vajda Michal(MZ)-........--..---
Vlčková Bohuslava(TH)..
Koutecká Pavlína(TH)-
Vycpálková Kateřina(TH)..
(MZ)-----
Místnosti mimo provoz012345678910111213
1505M ZM ZM ZM ZM ZM ZM ZM ZM ZM ZM ZM ZM Z
1507M ZM ZM ZM ZM ZM ZM ZM ZM ZM ZM ZM ZM Z
1508M ZM ZM ZM ZM ZM ZM ZM ZM ZM ZM ZM ZM Z
1510M ZM ZM ZM ZM ZM ZM ZM ZM ZM ZM ZM ZM ZM Z
1511M ZM ZM ZM ZM ZM ZM ZM ZM ZM ZM ZM ZM Z
1513M ZM ZM ZM ZM ZM ZM ZM ZM ZM ZM ZM ZM Z
1514M ZM ZM ZM ZM ZM ZM ZM ZM ZM ZM ZM ZM Z
1516M ZM ZM ZM ZM ZM ZM ZM ZM ZM ZM ZM ZM Z
4120AbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
3.PCAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
ICT1AbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
ICT2AbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
ICT3AbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
3.PBAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
Změny v rozvrzích učitelů:
Sebjánová Michaela3. hododpadáM2.I
4. hododpadáCH1.PS
5. hododpadáCH1.PE
Banzet Pavel2. hododpadáSKP3.PB (Sta)
3. hododpadáSKP3.PB (Sta)
4. hododpadáSKO4.PB (Sta)
5. hododpadáSKO4.PB (Sta)
6. hododpadáSKO4.PB (Sta)
Bartyzalová Eva2. hododpadáNj3.Z (y)
3. hododpadáNj3.Z (y)
Berková Romana1. hododpadáON4.PB (Sta)
2. hododpadáČj4.PO
3. hododpadáČj4.PO
4. hododpadáON4.PO
5. hododpadáČj3.PB
Borská Eva2. hododpadáM3.PK
5. hododpadáM4.PV
6. hododpadáM1.PS
Broďáni Hana5. hododpadáAj2.PM (1sk)
6. hododpadáAj2.PM (1sk)
Brychtová Zuzana3. hododpadáPEK3.PM
4. hododpadáPEK1.PM
5. hododpadáPEK1.PV
6. hododpadáPEK1.PV
Budař Petr4. hododpadáEL2.E
5. hododpadáEL2.A
6. hododpadáEL4.PA (dopr)
Csáko Jan0. hododpadáOV2.Z (ov2)
1. hododpadáOV2.Z (ov2)
2. hododpadáOV2.Z (ov2)
3. hododpadáOV2.Z (ov2)
4. hododpadáOV2.Z (ov2)
5. hododpadáOV2.Z (ov2)
7. hododpadáPCOP2.PA (pcs2)
8. hododpadáPCOP2.PA (pcs2)
9. hododpadáPCOP2.PA (pcs2)
Dauschinger Václav1. hododpadáSTM1.Z
2. hododpadáAU2.A
4. hododpadáSS3.Z
5. hododpadáST1.O
6. hododpadáS1.O
7. hododpadáMnT4.PA (dopr)
Dvořák Antonín0. hododpadáOV1.A (ov3)
1. hododpadáOV1.A (ov3)
2. hododpadáOV1.A (ov3)
3. hododpadáOV1.A (ov3)
4. hododpadáOV1.A (ov3)
5. hododpadáOV1.A (ov3)
Fialová Dana1. hododpadáEKO4.PK
2. hododpadáEKO4.PA
3. hododpadáUČT2.PV
4. hododpadáUČT2.PV
5. hododpadáUČT2.PV
6. hododpadáEKO4.PT
Fikarová Eva1. hododpadáPcp4.PV
2. hododpadáPcp4.PV
3. hododpadáP1.PV
4. hododpadáP3.PV
Graman Bohumil3. hododpadáPTS3.PT
Hasman Václav0. hododpadáOV3.U
1. hododpadáOV3.U
2. hododpadáOV3.U
3. hododpadáOV3.U
4. hododpadáOV3.U
5. hododpadáOV3.U
Heichlová Marcela2. hododpadáNj3.PV (2sk)
5. hododpadáNj2.PA (y)
6. hododpadáNj3.O (y)
7. hododpadáNj3.PV (1sk)
Hethová Renata1. hododpadáMAR2.PM
3. hododpadáPce2.PM
4. hododpadáPce2.PM
Honzák Jaroslav4. hododpadáELM4.PK (elcv)
5. hododpadáEM2.E
6. hododpadáEM2.E (2sk)
7. hododpadáEM2.E (2sk)
Horvát Josef1. hododpadáTMV3.Z
2. hododpadáKM3.PA (dopr)
3. hododpadáKM3.PA (dopr)
4. hododpadáKM4.PA (str)
5. hododpadáKM4.PA (str)
Hošta Radomír0. hododpadáOV1.E (ov1)
1. hododpadáOV1.E (ov1)
2. hododpadáOV1.E (ov1)
3. hododpadáOV1.E (ov1)
4. hododpadáOV1.E (ov1)
5. hododpadáOV1.E (ov1)
Hoza Pavel0. hododpadáOV3.IS (ovI2)+
1. hododpadáOV3.IS (ovI2)+
2. hododpadáOV3.IS (ovI2)+
3. hododpadáOV3.IS (ovI2)+
4. hododpadáOV3.IS (ovI2)+
5. hododpadáOV3.IS (ovI2)+
Chladová Krista3. hododpadáNj4.PM
6. hododpadáNj2.PM (2sk)
7. hododpadáNj1.PM (2.sk)
Ivan Karel3. hododpadáOúV4.PA (dopr)
4. hododpadáOúV4.PA (dopr)
5. hododpadáSIV4.PA (dopr)
6. hododpadáSIV3.PA (dopr)
7. hododpadáOD2.A
Janda Karel0. hododpadáOV3.A (ov1)
1. hododpadáOV3.A (ov1)
2. hododpadáOV3.A (ov1)
3. hododpadáOV3.A (ov1)
4. hododpadáOV3.A (ov1)
5. hododpadáOV3.A (ov1)
Kábrtová Hana1. hododpadáČj1.PD
2. hododpadáČj1.Z
3. hododpadáČj2.PE
4. hododpadáČj2.PE
Kalčicová Lenka2. hododpadáAPC3.PC (1sk)
3. hododpadáAPC3.PC (1sk)
4. hododpadáAPC3.PC (2sk)
5. hododpadáAPC3.PC (2sk)
7. hododpadáPWA3.PC (2sk)
Koukal Stanislav1. hododpadáTK1.PS
2. hododpadáMEC1.PD
3. hododpadáČSM2.PA (dopr)
4. hododpadáČSM2.PA (dopr)
5. hododpadáMEC1.PS
6. hododpadáMEC2.PA (dopr)
Královec Martin1. hododpadáF1.PE
2. hododpadáM1.PM
4. hododpadáF2.A
6. hododpadáICT2.E (1sk)
7. hododpadáICT3.PM
Kumpera Martin6. hododpadáGEO3.PB (Sta)
7. hododpadáGEO3.PB (Sta)
Kurfürst Rostislav2. hododpadáTV1.PT (1sk)
3. hododpadáTV4.PK
4. hododpadáTV3.PT
5. hododpadáTV3.Z
Látal Luboš3. hododpadáPCOP4.PT (2sk)
Makoňová Štěpánka1. hododpadáSPS4.PA (str)
3. hododpadáSPS2.PA (str)
4. hododpadáSPS2.PA (str)
5. hododpadáČSM3.PA (dopr)
6. hododpadáSPS3.PA (str)
7. hododpadáSPS4.PA (str)
Mašek Tomáš0. hododpadáTV4.PO (Chl)
1. hododpadáTV4.PO (Chl)
3. hododpadáAj2.E (x)
5. hododpadáAj1.Z (x1)
6. hododpadáAj1.Z (x1)
Měřínský Zdeněk0. hododpadáOV1.E (ov3)
1. hododpadáOV1.E (ov3)
2. hododpadáOV1.E (ov3)
3. hododpadáOV1.E (ov3)
4. hododpadáOV1.E (ov3)
5. hododpadáOV1.E (ov3)
7. hododpadáPCOP1.PT (pci2)
8. hododpadáPCOP1.PT (pci2)
9. hododpadáPCOP1.PT (pci2)
Milfaitová Yvetta1. hododpadáTV1.PM
2. hododpadáTV2.PV
Miškovský Miroslav2. hododpadáAj3.Z (x)
3. hododpadáAj3.Z (x)
4. hododpadáON1.O
5. hododpadáAj2.PA (x)
6. hododpadáAj3.O (x)
7. hododpadáAj1.O (x)
Müllerová Radka5. hododpadáEKO3.PV
6. hododpadáVS3.PV
7. hododpadáVS2.PV
Novotná Věra1. hododpadáČj3.PA
5. hododpadáČj4.PT
Palíková Petra3. hododpadáPVZ1.Z
Pitrová Ivana2. hododpadáM1.O
3. hododpadáM1.O
5. hododpadáM2.PE
Pokorná Vendula2. hododpadáAj4.PB
3. hododpadáAj4.PB
4. hododpadáAj3.PB
5. hododpadáAj4.PO
6. hododpadáAj4.PO
Prekop Tomáš3. hododpadáEKO3.O
4. hododpadáICT1.PV
Prokešová Vlasta3. hododpadáČj4.PV
4. hododpadáČj4.PV
5. hododpadáČj3.PM
6. hododpadáČj3.PM
Pýcha Josef1. hododpadáE2.E
2. hododpadáE2.E
3. hododpadáČT1.PT
6. hododpadáČT2.PE
7. hododpadáPCOP1.PT (pci1)
8. hododpadáPCOP1.PT (pci1)
9. hododpadáPCOP1.PT (pci1)
Sinkulová Iva2. hododpadáTV1.PT (2sk)
3. hododpadáON1.PM
6. hododpadáTV2.PT
7. hododpadáTV3.PA
Slavíková Marcela4. hododpadáPOS4.PK (sta)
5. hododpadáPOS4.PK (sta)
6. hododpadáPOS3.PK (sta)
7. hododpadáPOS3.PK (sta)
Smutný Lukáš2. hododpadáPX3.PC (2sk)
3. hododpadáPX3.PC (2sk)
4. hododpadáPX3.PC (1sk)
5. hododpadáPX3.PC (1sk)
6. hododpadáPTS3.PC
7. hododpadáOS4.PO
Sochůrková Ivana2. hododpadáČj1.PV
4. hododpadáČj4.PM
5. hododpadáČj4.PM
Soukup Karel2. hododpadáOS3.PT
7. hododpadáOS4.PT (2sk)
Soukup Miroslav2. hododpadáST3.PA (str)
3. hododpadáST3.PA (str)
4. hododpadáT3.O
5. hododpadáT3.O
6. hododpadáST4.PA (str)
Strýček Rudolf0. hododpadáOV1.A (ov2)
1. hododpadáOV1.A (ov2)
2. hododpadáOV1.A (ov2)
3. hododpadáOV1.A (ov2)
4. hododpadáOV1.A (ov2)
5. hododpadáOV1.A (ov2)
7. hododpadáODC2.I
8. hododpadáODC2.I
9. hododpadáODC2.I
Svoboda František0. hododpadáOV3.E
1. hododpadáOV3.E
2. hododpadáOV3.E
3. hododpadáOV3.E
4. hododpadáOV3.E
5. hododpadáOV3.E
7. hododpadáPCOP1.PT (pci3)
8. hododpadáPCOP1.PT (pci3)
9. hododpadáPCOP1.PT (pci3)
Synáčová Daniela5. hododpadáČj3.PT
6. hododpadáD1.PE
Szmuda Josef4. hododpadáTK1.PE
5. hododpadáESP4.PK (ele)
6. hododpadáESP4.PK (ele)
7. hododpadáEEE4.PK (ele)
Szokolai Pavel0. hododpadáOV1.E (ov2)
1. hododpadáOV1.E (ov2)
2. hododpadáOV1.E (ov2)
3. hododpadáOV1.E (ov2)
4. hododpadáOV1.E (ov2)
5. hododpadáOV1.E (ov2)
Šafář Karel0. hododpadáOV1.A (ov1)
1. hododpadáOV1.A (ov1)
2. hododpadáOV1.A (ov1)
3. hododpadáOV1.A (ov1)
4. hododpadáOV1.A (ov1)
5. hododpadáOV1.A (ov1)
Šafář Jiří0. hododpadáOV2.Z (ov1)
1. hododpadáOV2.Z (ov1)
2. hododpadáOV2.Z (ov1)
3. hododpadáOV2.Z (ov1)
4. hododpadáOV2.Z (ov1)
5. hododpadáOV2.Z (ov1)
7. hododpadáPCOP2.PA (pcs1)
8. hododpadáPCOP2.PA (pcs1)
9. hododpadáPCOP2.PA (pcs1)
Školoud Vladimír0. hododpadáOV3.IS (ovI1)
1. hododpadáOV3.IS (ovI1)
2. hododpadáOV3.IS (ovI1)
3. hododpadáOV3.IS (ovI1)
4. hododpadáOV3.IS (ovI1)
5. hododpadáOV3.IS (ovI1)
7. hododpadáODC3.IS (inst)
8. hododpadáODC3.IS (inst)
9. hododpadáODC3.IS (inst)
Škuthanová Petra0. hododpadáOV3.K
1. hododpadáOV3.K
2. hododpadáOV3.K
3. hododpadáOV3.K
4. hododpadáOV3.K
5. hododpadáOV3.K
Šponiarová Pavlína2. hododpadáČj2.PA
3. hododpadáČj2.A
7. hododpadáON1.Z
Šteklová Lenka1. hododpadáUČT3.PV
2. hododpadáPO3.PM
3. hododpadáAV3.PV
6. hododpadáEKO3.Z
7. hododpadáEKO2.PM
Štěpnička Alexandr2. hododpadáD1.PS
3. hododpadáD1.PS
4. hododpadáD1.PD
5. hododpadáD1.PD
Švejdová Dita6. hododpadáCH1.PM
7. hododpadáCH1.PV
Zdeněk Miroslav0. hododpadáOV3.IS (ovs)
1. hododpadáOV3.IS (ovs)
2. hododpadáOV3.IS (ovs)
3. hododpadáOV3.IS (ovs)
4. hododpadáOV3.IS (ovs)
5. hododpadáOV3.IS (ovs)
7. hododpadáPCOP4.PK (sta)
8. hododpadáPCOP4.PK (sta)
Toksa Martin1. hododpadáAj4.PA (x1)
2. hododpadáAj3.PV (1sk)
3. hododpadáAj4.PA (x2)
4. hododpadáAj3.PK (x)
5. hododpadáAj1.Z (x2)
6. hododpadáAj1.Z (x2)
Trosmanová Lucie2. hododpadáUČT4.PM
4. hododpadáUČT3.PM
5. hododpadáUČT1.PM
6. hododpadáUČT4.PV
7. hododpadáUČT4.PV
Tříska Karel2. hododpadáETZ1.PE
3. hododpadáM1.PD
4. hododpadáM1.Z
6. hododpadáM4.PM
7. hododpadáM3.O
Vlčková Bohuslava3. hododpadáAVT2.PT
4. hododpadáWWA4.PT
5. hododpadáICT3.PK (sta)+
6. hododpadáWWA3.PT
7. hododpadáAVT3.PT
Koutecká Pavlína2. hododpadáPLY2.I
4. hododpadáVYT2.I
5. hododpadáVYT2.I
6. hododpadáKOC4.PK (sta)
Vrátil Zdeněk4. hododpadáPX4.PB (Tel)
5. hododpadáMT4.PB (Tel)
6. hododpadáTET4.PB (Tel)
7. hododpadáTET4.PB (Tel)
Vycpálková Kateřina2. hododpadáAj2.PE
5. hododpadáAj2.PM (2sk)
Wegner Jiří0. hododpadáOV2.O (ov1)
1. hododpadáOV2.O (ov1)
2. hododpadáOV2.O (ov1)
3. hododpadáOV2.O (ov1)
4. hododpadáOV2.O (ov1)
5. hododpadáOV2.O (ov1)
Želivský Karel1. hododpadáT1.O
2. hododpadáTD3.O
3. hododpadáS1.PE
6. hododpadáST1.PD
Změny v rozvrzích tříd:
1.A0., 2.-5. hod -----------------------
1. hod vydání vysvědčení
1.E2. hod vydání vysvědčení
0.-1., 3.-5. hod -----------------------
1.O2.-7. hod -----------------------
1. hod vydání vysvědčení
1.PE1. hod vydání vysvědčení
2.-6. hod -----------------------
1.PD2.-6. hod -----------------------
1. hod vydání vysvědčení
1.PM2.-7. hod -----------------------
1. hod vydání vysvědčení
1.PS1. hod vydání vysvědčení
2.-6. hod -----------------------
1.PT2.-9. hod -----------------------
1. hod vydání vysvědčení
1.PV1. hod vydání vysvědčení
2.-7. hod -----------------------
1.Z1. hod vydání vysvědčení
2.-7. hod -----------------------
2.A1. hod vydání vysvědčení
2.-8. hod -----------------------
2.E1. hod vydání vysvědčení
2.-7. hod -----------------------
2.I1. hod vydání vysvědčení
2.-9. hod -----------------------
2.O1. hod vydání vysvědčení
0., 2.-5. hod -----------------------
2.PA2.-9. hod -----------------------
1. hod vydání vysvědčení
2.PE1. hod vydání vysvědčení
2.-6. hod -----------------------
2.PM2.-7. hod -----------------------
1. hod vydání vysvědčení
2.PT1. hod vydání vysvědčení
2.-6. hod -----------------------
2.PV2.-7. hod -----------------------
1. hod vydání vysvědčení
2.Z1. hod vydání vysvědčení
0., 2.-5. hod -----------------------
3.A0.-13. hod ukončení studia
3.E0.-13. hod ukončení studia
3.IS0.-13. hod ukončení studia
3.K0.-13. hod ukončení studia
3.O0.-13. hod ukončení studia
3.PA2.-7. hod -----------------------
1. hod vydání vysvědčení
3.PB1. hod vydání vysvědčení
2.-7. hod -----------------------
3.PC2.-7. hod -----------------------
1. hod vydání vysvědčení
3.PK1. hod vydání vysvědčení
2.-7. hod -----------------------
3.PM2.-7. hod -----------------------
1. hod vydání vysvědčení
3.PT1. hod vydání vysvědčení
2.-7. hod -----------------------
3.PV2.-7. hod -----------------------
1. hod vydání vysvědčení
3.U0.-13. hod ukončení studia
3.Z0.-13. hod ukončení studia
4.PA0.-13. hod ukončení studia
4.PB0.-13. hod ukončení studia
4.PK0.-13. hod ukončení studia
4.PM0.-13. hod ukončení studia
4.PO0.-13. hod ukončení studia
4.PT0.-13. hod maturitní zkoušky
4.PV0.-13. hod ukončení studia
Pedagogický dohled u třídy:
1.A, 1.hod - Sinkulová Iva
1.E, 2.hod - Látal Luboš
1.O, 1.hod - Miškovský Miroslav
1.PE, 1.hod - Pokorná Vendula
1.PD, 1.hod - Tříska Karel
1.PM, 1.hod - Trosmanová Lucie
1.PS, 1.hod - Prokešová Vlasta
1.PT, 1.hod - Vlčková Bohuslava
1.PV, 1.hod - Müllerová Radka
1.Z, 1.hod - Kurfürst Rostislav
2.A, 1.hod - Brychtová Zuzana
2.E, 1.hod - Budař Petr
2.I, 1.hod - Koutecká Pavlína
2.O, 1.hod - Soukup Miroslav
2.PA, 1.hod - Prekop Tomáš
2.PE, 1.hod - Szmuda Josef
2.PM, 1.hod - Chladová Krista
2.PT, 1.hod - Pitrová Ivana
2.PV, 1.hod - Brychtová Zuzana
2.Z, 1.hod - Šponiarová Pavlína
3.PA, 1.hod - Gondíková Jana
3.PB, 1.hod - Sebjánová Michaela
3.PC, 1.hod - Kalčicová Lenka
3.PK, 1.hod - Borská Eva
3.PM, 1.hod - Vycpálková Kateřina
3.PT, 1.hod - Synáčová Daniela
3.PV, 1.hod - Heichlová Marcela