Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pondělí 20.1.2020
Nepřítomní učitelé012345678910111213
Makoňová Štěpánka(L)..BpBpSp
Miškovský Miroslav(D)---CháMaš-....------
Müllerová Radka(L)-..NvPv....-------
Švejdová Dita(L)------....------
Soukup Karel(PGO)-....VyPoVŠp-..------
Toksa Martin(PSV)-....MašBsBs....------
Tříska Karel(L)--SyPv..---------
Změny v rozvrzích učitelů:
Bartovská Monika4. hodsupl. (To PSV)Aj4.PA (x1)(1517)přespočetná hod.
5. hodsupl. (To PSV)Aj3.PV (1sk)(1517)přespočetná hod.
Budař Petr2. hodsupl. (Mn L)EL3.PA (dopr)(4219)přespočetná hod.
3. hodsupl. (Mn L)EL4.PA (str)(4219)přespočetná hod.
Fikarová Eva3. hodsupl. (Má L)P3.PV(1602)za odpadlou
Chladová Krista3. hodsupl. (Mm D)Nj2.PV(1516)přespočetná hod.
Mašek Tomáš3. hodsupl. (To PSV)Aj3.PK (x)(1510)přespočetná hod.
4. hodsupl. (Mm D)Aj1.E (x)(1511)přespočetná hod.
Novotná Věra2. hodsupl. (Má L)ON1.PV(1602)přespočetná hod.
Pokorná Vendula4. hodsupl. (Sk PGO)P2.PV(1508)přespočetná hod.
Prokešová Vlasta3. hodsupl. (Tk L)Čj1.PS(1613)přespočetná hod.
4. hodsupl. (Má L)Čj3.PK(1613)přespočetná hod.
Soukup Miroslav4. hodsupl. (Mn L)ST4.PA (str)(4216)přespočetná hod.
Synáčová Daniela2. hodsupl. (Tk L)Čj2.PA(1609)přespočetná hod.
Šponiarová Pavlína5. hodsupl. (Sk PGO)Čj3.PT(1611)přespočetná hod.
Vycpálková Kateřina3. hodsupl. (Sk PGO)Aj4.PT (2sk)(1504)přespočetná hod.
Želivský Karel7. hodpřesun >>ST2.Ona 21.1. 6. hod
Změny v rozvrzích tříd:
1.E4. hodAjx(1511)suplujeMašek Tomáš(Mm)
1.PD1. hodAjxodpadá(To)
6. hodCHodpadá(Šv)
1.PS3. hodČj(1613)suplujeProkešová Vlasta(Tk)
7. hodAjxodpadá(To)
1.PT7. hodCHodpadá(Šv)
1.PV2. hodON(1602)suplujeNovotná Věra(Má)
6. hodAj1.skodpadá(To)
2.O7. hodSTpřesun >>na 21.1. 6. hod
2.PA2. hodČj(1609)suplujeSynáčová Daniela(Tk)
2.PV3. hodNj(1516)suplujeChladová Krista(Mm)
4. hodP(1508)suplujePokorná Vendula(Sk)
5. hodEKOodpadá(Má)
6. hodVSodpadá(Má)
2.Z6. hodAjxodpadá(Mm)
3.A7. hodAjxodpadá(Mm)
3.E1. hodICTodpadá(Sk)
3.PA1. hodSPSstrodpadá(Mn)
2. hodELdopr(4219)suplujeBudař Petr(Mn)
3.PK3. hodAjx(1510)suplujeMašek Tomáš(To)
4. hodČj(1613)suplujeProkešová Vlasta(Má)
3.PT1. hodEKOodpadá(Má)
5. hodČj(1611)suplujeŠponiarová Pavlína(Sk)
3.PV3. hodP(1602)suplujeFikarová Eva(Má)
5. hodAj1sk(1517)suplujeBartovská Monika(To)
4.PA2. hodAjx2odpadá(To)
3. hodELstr(4219)suplujeBudař Petr(Mn)
4. hodSTstr(4216)suplujeSoukup Miroslav(Mn)
4. hodAjx1(1517)suplujeBartovská Monika(To)
4.PM4. hodModpadá(Tk)
4.PT2. hodOS2skodpadá(Sk)
3. hodAj2sk(1504)suplujeVycpálková Kateřina(Sk)
7. hodOS1skodpadá(Sk)